Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karkamış ilçesindeki roketli terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileyerek, “Terörle mücadeleyi Türkiye, etkin, kararlı ve aralıksız sürdürecektir. Eninde sonunda terörün kökü kazınacaktır” ifadesini kullandı.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Bakan Bozdağ, terör örgütlerini bir daha lanetlediğini kaydetti. Bakan Bozdağ’ın paylaşımları şu şekilde:

“Gaziantep Karkamış ilçesine bölücü terör örgütü PKK/PYD/YPG tarafından atılan havan-roket saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. Terör örgütü PKK / PYD / YPG’yi bir kez daha lanetliyorum.

Sivilleri hedef alan hain saldırının bedelini bölücü terör örgütü PKK/PYD/YPG en ağır şekilde ödeyecektir. Terörle mücadeleyi Türkiye, etkin, kararlı ve aralıksız sürdürecektir. Eninde sonunda terörün kökü kazınacaktır. Kimse Türkiye’yi ve Türkiye’nin gücünü test etmemelidir.”

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir