Karsu, ilk kez yeni parçalarına yer vereceği konserle, 11 Kasım’da BKM Organizasyonu ile Volkswagen Arena’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Piyanonun başında devleşen, söylediği şarkılar ve farklı yorumuyla son dönemin adından başarıyla söz ettiren ismi Karsu; caz, blues, pop, funk ve elektronik müziği modern soundlarla buluşturduğu, ilk kez yeni repertuvarından şarkılara yer vereceği konserle 11 Kasım’da Volkswagen Arena sahnesinde müzikseverlere unutamayacakları bir akşam yaşatacak.

‘İLK’lerin Konseri

Karsu Hakkında:
Karsu, The Rolling Stones ve Led Zeppelin’in yanı sıra Eric Clapton, Aretha Franklin ve Ray Charles gibi isimleri müzik dünyasına kazandıran Atlantic Records’un kurucusu Ahmet Ertegün’ün anısına “Plays Atlantic Records” adlı projesiyle 40’tan fazla salonda konser verdi.
Dünyanın bir çok yerinde haftalar öncesinde tükenen konserlere imza atan ve prestijli festivallerde izleyici ile buluşan Karsu, birçok Devlet Başkanı ve Kraliyet Ailesi’ne de konserler verdi. Dijital müzik servislerinde milyonların üstünde dinlenme ve izlenme rakamlarına sahip olan sanatçı, çok kültürlü kökenini, farklı müzik tarzlarını harmanlayarak kendine özgü müziğini dünyaya taşıyor.

Yaptığı müzikle, muhteşem bir kültür mozaiğini içinde barındıran Karsu’nun 11 Kasım’da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek bu olağanüstü konserini kaçırmayın!

Biletler, Biletix’te.

Biletler, Biletix’te.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir