John Wick 4 fragmanı Keanu Reeves ve Bill Skarsgard arasındaki savaşı başlattı: ‘Yalnızca bir kişi hayatta kalabilir’

Perşembe günü Lionsgate , Keanu Reeves’in tetikçisi ile Bill Skarsgård’ın antagonisti Marquis de Garmont arasındaki savaşı anlatan John Wick: Chapter 4’ün ilk aksiyon dolu fragmanını yayınladı.

Westlife’ın 1999’daki Seasons in the Sun adlı şarkısına ayarlanan iki dakikalık ön izleme, John ve Caine’in (Donnie Yen) mumla aydınlatılmış bir kilisede oturmasıyla başlıyor.

Wick, Caine’e 2014’teki ilk filmden önce ölümcül bir hastalıktan ölen merhum karısı Helen’e ‘merhaba’ dediğini söyler.
Caine daha sonra onu ‘Öleceksin’ diye uyarır ve John ‘Belki olmaz’ diye yanıt verir.

Kamera, Marquis’nin görkemli malikanesinden şöyle demesini kesiyor: “Yeni bir gün doğuyor. Yeni fikirler, yeni kurallar, yeni yönetim.’

Continental Hotel’in yöneticisi olan Wick’in meslektaşı Winston (Ian McShane), ona ‘[Marquis’e] teke tek dövüşte meydan okumasını söyler. Kazan yada kaybet. Bu bir çıkış yolu… Dışarıda iyi eğlenceler.’

Sevgili suikastçı daha sonra kendisine bir silah ve bir takım elbise veren Bowery King (Laurence Fishburne) ile tekrar bir araya gelir ve şöyle der: ‘Bir adam evlenme ya da gömülme zamanı geldiğinde en iyi şekilde görünmelidir.’

Daha sonra John, Paris’te, yeraltı dünyasının en güçlü suç örgütlerini yöneten 12 suç lordunun bir konseyi olan Marquis of The High Table ile yüz yüze görüşür.

‘Eğer kazanırsan, masa sözünü tutacak. Özgürlüğüne kavuşacaksın,’ diye yemin ediyor Marquis.

Marki’nin ortağı (Clancy Brown) daha sonra talimat verir: ‘Eski yasalara göre sadece bir kişi hayatta kalabilir. Güneş doğarken buluşulmaması idamla sonuçlanacaktır.’

Ancak düellolarından önce Wick, bir dizi uşakla ve ‘şimdiye kadarki en ölümcül düşmanlarıyla’ yüzleşmek zorunda kalacak.

John Wick: Chapter 4 ayrıca Lance Reddick, Marko Zaror, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson ve Rina Sawayama’yı da içeriyor.

Chad Stahelski’nin aksiyon serisinin dördüncü bölümü, 24 Mart’ta ABD/İngiltere sinemalarında vizyona girecek ve şimdiden beşinci bir film olduğunu düşünürsek, hayranlar John Wick’in hayatta kalacağına bahse girebilir.

Eleştirmenlerce beğenilen orijinal John Wick üçlemesi, küresel gişede 584,8 milyon dolar topladı.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir